/Partnerzy

Partnerzy

CoreDump
O sobie: CoreDump – the answer to your need to find inspiration, "wrapped in” two intense conference days. We want to create space for everyone, regardless of technology, favourite programming language or their role in a team. We want to give participants an injection of ideas, and show them a different perspective on the problems being solved. We wish to prove that inspiration can be found exactly where our knowledge or experience cannot reach.
Altar Sp. z o.o.
O sobie: Jesteśmy obecni na rynku IT od ponad 25 lat. Zatrudniamy ponad 100 osób. Swoje autorskie rozwiązania (system do profesjonalnej obsługi klienta, elektronicznego obiegu dokumentów, obsługi rozliczeń abonenckich) dostarczamy i wdrażamy w firmach z różnych branży. Realizujemy projekty dla dużych podmiotów-liderów w sektorach: finanse, bankowość, ubezpieczenia, outsourcing call center, ochrona zdrowia, operatorzy. Cenimy uczciwe podejście do Klienta i jego potrzeb biznesowych. Różnorodność doświadczeń i umiejętności naszego zespołu to gwarancja, że dotrzymamy też kroku w planach rozwoju Twojej firmy oraz zapewnimy oczekiwane wsparcie. „Bycie blisko Klienta” to nie frazes, a potrzeba, którą profesjonalnie realizujemy jako dostawca, doradca i partner biznesowy.
Kielce Java User Group
O sobie: Społeczność Kielce JUG (Java User Group) skupia miłośników technologii związanych z Javą (a właściwie z JVM) zlokalizowanych w Kielcach i okolicach. Takie jest ogólne założenie. W praktyce natomiast zdarza się nam poruszać tematy bardzo luźno z samym JVMem związane, jak np. technologie i narzędzia (zwłaszcza w warstwie backendu), ogólne praktyki związane z wytwarzaniem oprogramowania czy nowymi technologiami. Staramy się uzyskać balans pomiędzy praktycznymi zastosowaniami technologii, a technologiami używanymi bardziej hobbystycznie.
Britenet Sp. z o.o.
O sobie: Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 400 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach i w Poznaniu, a także w siedzibach naszych Partnerów. Dwukrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2016 i 2015).
VirtusLab Sp. z o.o.
O sobie: Experts with years of experience in delivering software. We build data processing systems, scalable web applications, enterprise projects and lean business solutions. Professionals who care about understanding Customer requirements and problems to provide the right solution. We value long term partnership and we don’t accept mediocre quality and costly shortcuts. Enthusiasts that get satisfaction from creating innovative solutions. We think big!
Transition Technologies PSC Sp. z o.o.
O sobie: Transition Technologies PSC jest firmą należącą do Grupy Kapitałowej Transition Technologies – polskiego holdingu informatycznego. TT nieprzerwanie od 1991 roku tworzy autorskie systemy informatyczne oraz nowoczesne rozwiązania techniczne dla krajowych i międzynarodowych Klientów.